Kontakter

På denne bloggen finnes informasjon om hva Oslo Sp mener og gjør.

Se også sidene våre hos Sp sentralt, og Facebook-sidene!

Kontaktinformasjon

Epost: oslo@sp.no
Postadresse:
Oslo Senterparti
Akersgata 51 
0180 Oslo

Ledelse

Bjørg Sandkjær

Bjørg Sandkjær

Fylkesleder / Gruppeleder / Kommunestyrerepresentant
Telefon: 97538785

 
Øyvind Lunde Christiansen

Øyvind Lunde Christiansen

Fylkessekretær / Ansatt
Telefon: 97706826

 

Fylkesstyret

Fylkesleder Bjørg Sandkjær 97538785
b.sandkjaer@gmail.com
 
Nestleder Espen Emil Thygesen 41188885
espen.emil.thygesen@gmail.com
 
Studieleder Tonje Merete Viken 94848773
Tonje.viken@gmail.com
 
Styremedlem Rune Svendsen 92452077
runesven@gmail.com
 
Styremedlem Morten Georg Edvardsen 99354021
morten.edvardsen@oslobystyre.no
 
Styremedlem Synne Lerhol 48093590
synne.lerhol@oslobystyre.no
 
Styremedlem Nadine Al-Mustafa 94841724
nadine.al-mustafa@oslobystyre.no
 
Styremedlem Ingvar Botnen 97075674
fritekst@online.no
 
Styremedlem Vebjørn Varlid 99228523
vebjornvarlid@yahoo.no
 
SK-medlem Margaret Eide Hillestad 91674555
meh@sp.no
 
SU-medlem Sigrid Lien Sagabråten 90801099
Sigrid.L.Sagabraten@hotmail.com
 
1. vara Ingvild Munz 47675061
ingvildmunz@hotmail.com
 
2. vara Torbjørn Bergwitz Lauen 95969475
tbl@sp.no
 
3. vara Tina Sjursen 95730758
tina.sjursen@gmail.com
 
4. vara Ingvill Størksen 95900506
Ingvill@gmail.com
 
5. vara Erik Fritz Unneland 92876530
eunneland@gmail.com
 
Ansatt Øyvind Lunde Christiansen 97706826
olc@sp.no
 
Fylkessekretær Øyvind Lunde Christiansen 97706826
olc@sp.no

 

Bystyret

Gruppeleder Bjørg Sandkjær 97538785
b.sandkjaer@gmail.com
 
Kommunestyrerepresentant Bjørg Sandkjær 97538785
b.sandkjaer@gmail.com
 
1. vara Morten Georg Edvardsen 99354021
morten.edvardsen@oslobystyre.no
 
2. vara Nadine Al-Mustafa 94841724
nadine.al-mustafa@oslobystyre.no
 
3. vara Synne Lerhol 48093590
synne.lerhol@oslobystyre.no
 
4. vara Aleksander Breiby Herseth 91578790
abh96@online.no
 
Sekretær Morten Georg Edvardsen 99354021
morten.edvardsen@oslobystyre.no

 

For mer informasjon: Se våre nettsider hos Sp sentralt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.